Strefa stałego klienta

Promocje, rabaty
Dołącz do grona naszych stałych klientów. Wszystkie Twoje zakupy internetowe jak i w sklepie stacjonarnym sumujemy, a po osiągnięciu wyznaczonego progu udzielimy Ci stałego rabatu.
Darmowa dostawa
Przy wartości jednorazowo zakupionych towarów powyżej 1000 zł, koszt wysłania jednej paczki do 30 kg na terenie Polski, pokrywa za Ciebie właściciel Sklepu Parabellum.
Newsletter
Zapisz się do listy mailingowej aby otrzymywać aktualizacje o nowościach, promocjach i inne informacje.
co należy zrobić aby dołączyć do grona stałych klientów?
Aby dołączyć do grona stałych klientów należy zarejestrować się w sklepie i wraz z kolejnymi zakupami można uzyskać rabaty: 5% po przekroczeniu zakupów o łącznej wartości 2000,00 zł, 7% dla 4000,00 oraz maksymalnie 10% dla 6000,00 zł. Rabaty dla prochów...
Mam rabat stałego klienta. Czy obowiązuje on również na towary objęte promocją?
Nie, towary promocyjne nie podlegają rabatowi. Ceny promocyjne zazwyczaj zakładają większy upust niż rabaty które przydzielamy klientom. W sytuacji gdy indywidualny rabat klienta jest wyższy od aktualnej zniżki, wówczas zastosowanie go jest korzystniejszym cenowo rozwiązaniem dla kupującego.
Czy sklep internetowy nalicza rabaty?
Tak. Trzeba posiadać konto klienta i dokonywać zakupów przy jego pomocy. Przy zakupie bez rejestracji system nie nalicza automatycznie rabatów.
Czy znalazłeś to, czego szukałeś?
Copyright © 2018 Parabellum