Zarabiaj z Parabellum

Naszym celem jest bycie firmą nowoczesną, działająca sprawnie i szybko reagującą na potrzeby posiadaczy broni w Polsce. Dziękujemy Ci za zaufanie i dotychczasową współpracę.

Nasz program partnerski kierujemy do osób, którym zależy na budowaniu z nami trwałych relacji i osiąganiu obopólnych korzyści.

Rozwijaj z nami swoje pasje. Dziel się swoimi doświadczeniami, polecaj ofertę sklepu Parabellum.pl na swojej stronie internetowej, przez e-mail, media społecznościowe i zdobywaj dodatkowe pieniądze na swoje hobby! Udział w programie jest darmowy, prosty w realizacji i dobrowolny. 


Co to jest program partnerski i jak to działa?
Przystępując do programu zostajesz naszym partnerem. Polecając, udostępniając ofertę sklepu innym otrzymujesz od nas prowizję za wygenerowaną sprzedaż. Na swoim koncie w sklepie masz do dyspozycji pakiet banerów, generator linków tekstowych, a także inne materiały marketingowe, przy pomocy których możesz promować dowolny produkt, w dowolnym czasie i miejscu. Twoi znajomi, ale też osoby zupełnie Ci obce, po kliknięciu w jeden z Twoich linków, bannerów, itp., zostaną przekierowani do naszego sklepu internetowego, a ich aktywność będzie monitorowana przez nasz program partnerski. Za każdym razem, gdy ktoś dokona zakupu z Twojego polecenia, Ty dostaniesz premię pieniężną, która zostanie zapisana na Twoim koncie. Następnie możesz wykorzystać ją na zakupy swoich ulubionych produktów! 

Kto może wziąć udział w programie i ile to kosztuje?

Każdy kto załozy konto w sklepie Parabellum.pl i przystąpi do programu. Członkostwo jest bezpłatne i dobrowolne.


Jak i ile będę zarabiał?
Aktualne programy partnerskie i dostępne kwoty prowizji znajdziesz na swoim koncie po przystąpieniu do programu. Proponujemy zróżnicowane programy partnerskie. Możemy naliczać prowizje procenotowo np. 3%, 8% od transakcji, jak i proponować Ci stałe kwoty premii, w zależności od wielkości zakupów, kategorii produktów, statusu kupującego, itp. Od Ciebie i Twojej aktywności, kreatywności zależy jak dużo środków nazbierasz na swoim koncie. 

Statystyki w czasie rzeczywistym
Członkostwo w programie zapewnia Ci całodobowy dostęp do osobistego konta wyposażonego w statystyki w czasie rzeczywistym. Sprawdź swoją sprzedaż, ruch, saldo konta i zobacz, jak radzą sobie Twoje banery lub linki. Wszystko w prostej i przejrzystej formie. 

Jak przystąpić do programu?
Krok 1. Utwórz lub zaloguj się na swoim koncie w sklepie i przejdź do zakładki Programy partnerskie.

Krok 2. Zaakceptuj Regulamin w Ustawieniach programu partnerskiego. Gotowe!

Krok 3. Ciesz się swoją pasją i dziel się nią z innymi, odnosząc przy tym dodatkową korzyść. Nie przestawaj strzelać. Zarabiaj pieniądze. "Ogień ciągły z Parabellum". 

Czy znalazłeś to, czego szukałeś?
Copyright © 2018 Parabellum