Proch

Proch strzelniczy to niezbędny element składowy każdego naboju. Kluczowe jest właściwe dobranie do potrzeb strzelającego. Proch nitrocelulozowy, dobrze dopasowany da rewelacyjny rezultat zarówno na strzelnicy jak i w plenerze. Wykorzystanie naszych prochów bezdymnych w nabojach, wiąże się z wysoką precyzją, dokładnością i powtarzalnością każdego strzału. Proch zakupiony w firmie Parabellum jest idealny zarówno dla strzelców długodystansowych, jak i myśliwych. Proch nitroglicerynowy również sprawdzi się do celów sportowych czy wyłącznie kolekcjonerskich. W sklepie internetowym parabellum.pl jak i stacjonarnym znajdziecie pełną gamę prochów do elaboracji amunicji pistoletowej oraz karabinowej i strzelb, również mamy czarny proch. U nas popularne marki Reload Swiss, Vectan, Lovex, VihtaVuori, Hodgdon oraz proch czarny Vesuvit. Wśród najpopularniejszych: Reload Swiss RS40, RS50 i RS60, Vectan BA9 1/2 i SP10.
Jeśli zaczynacie swoją przygodę z elaboracją, potrzebujecie pomocy w doborze prochu, ustalenia naważki, nasi specjaliści od elaboracji służą wsparciem oraz są chętni do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Desc

Produkty 1-30 z 110

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
  1. 2.3.5-p1 Lovex D032
    230,00 zł
    Lovex D032
Desc

Produkty 1-30 z 110

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę

Cześć. Proponujemy automatyczne podpowiedzi związane z wyborem produktów, nowościach w ofercie czy ofertach specjalnych dla stałych bywalców. Wypróbuj.

Remind me later

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.

To Top