Centrum pomocy

 

Organizacja pracy
Regulamin
Przed rozpoczęciem korzystania ze sklepu internetowego www.parabellum.pl Usługobiorcy są zobowiązani zapoznać się z treścią Regulaminu.
Polityka prywatności
I. POSTANOWIENIA OGÓLNE  Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony www.parabellum.pl jest Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe "Parabellum" Sp. z o.o. z siedzibą na ulicy Armii Krajowej 77 w (05-071) Sulejówku
Dokumenty sprzedaży i faktury VAT
W naszym sklepie wystawiamy paragony przy sprzedaży klientom indywidualnym i faktury VAT, jeżeli zostały podane dane firmy wraz z aktywnym numerem NIP.
Terminy dostaw
Wszystkie zamówienia są kompletowane, pakowane i wysyłane z magazynu Parabellum do dwóch dni roboczych po otrzymaniu płatności.
Zobacz wszystko
Działanie sklepu
Skladanie zamówień
Wszystkie podane ceny w naszym sklepie są cenami brutto. Na sprzedawany przez nas towar wystawiamy paragon, a na życzenie fakturę VAT. Oferowane przez nas towary w sprzedaży internetowej są nowe (chyba, że w opisie produktu podana jest inna informacja), wolne od wad, podlegające gwaracji producenta 12-stu miesięcy od dnia zakupu.
Dostawa towarów
Czas dostawy Wszystkie zamówienia są kompletowane, pakowane i wysyłane z magazynu Parabellum. Na termin dostawy Produktów nie objętych „ustawą o broni i amunicji” składa się czas kompletowania Zamówienia oraz czas dostawy Produktu przez przewoźnika (np. firmę kurierską).
Zwroty
Możesz zrezygnować z zakupionego drogą wysyłkową towaru bez podawania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Odstąpienie od umowy musi zostać złożone pisemnie. W tym celu możesz skorzystać z naszego formularza.
Metody płatności
Sklep oferuje kilka metod płatności zależnych od metody dostawy.
Braki towaru
Dowiedz się więcej kiedy braki towaru są krótkotrwałe, a kiedy oznacza to dłuższą przerwę w dostępności.
Zobacz wszystko
Pomoc techniczna
Poradnik elaboranta
Chciałbyś rozpocząć elaboracje amunicji? Nie wiesz od czego zacząć? Przeczytaj nasz poradnik w którym pomożemy Ci skompletować niezbędne narzędzia.
Wsparcie techniczne
Za cel stawiamy sobie efektywne wspieranie klientów w każdym aspekcie elaboracji.
Gwarancja
Wszystkie Produkty oferowane w Sklepie posiadają gwarancję producenta, importera lub Sprzedawcy obowiązującą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
Indywidualne wsparcie
Poznaj 3 proste kroki do osiągnięcia wyznaczonego celu w elaboracji własnej amunicji. Wypełnij formularz a następnie otrzymasz od nas indywidualną pomoc.
Zobacz wszystko
Strefa stałego klienta
Promocje, rabaty
Dołącz do grona naszych stałych klientów. Wszystkie Twoje zakupy internetowe jak i w sklepie stacjonarnym sumujemy, a po osiągnięciu wyznaczonego progu udzielimy Ci stałego rabatu.
Darmowa dostawa
Przy wartości jednorazowo zakupionych towarów powyżej 1000 zł, koszt wysłania jednej paczki do 30 kg na terenie Polski, pokrywa za Ciebie właściciel Sklepu Parabellum.
Newsletter
Zapisz się do listy mailingowej aby otrzymywać aktualizacje o nowościach, promocjach i inne informacje.
Zobacz wszystko
Zakupy na zezwolenie
Dowóz prochu
DOWÓZ PROCHU REALIZUJEMY WŁASNYM TRANSPORTEM. JEŹDZIMY NA CZTERECH PONIŻSZYCH TRASACH (RAZ NA 1-1,5 MIESIĄCA).
Towary na zezwolenie
Jeżeli po raz pierwszy zamawiasz artykuły koncesjonowane (proch, spłonki, amunicja, broń) zostaniesz poproszony o uzupełnienie danych w formularzu podczas składania zamówienia.
Zobacz wszystko
Sklep parabellum
Kontakt
Sklep internetowy i stacjonarny prowadzi: Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe "Parabellum" Sp. z o.o. Armii Krajowej 77 05-071 Sulejówek
O nas
Nasza historia rozpoczyna się w 2004 roku. Zobacz jak to się wszystko zaczęło i skąd ta elaboracja amunicji.
Zobacz wszystko

Cześć. Proponujemy automatyczne podpowiedzi związane z wyborem produktów, nowościach w ofercie czy ofertach specjalnych dla stałych bywalców. Wypróbuj.

Remind me later

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.

To Top