Terminy dostaw

Wszystkie zamówienia są kompletowane, pakowane i wysyłane z magazynu Parabellum.

Na termin dostawy Produktów nie objętych „ustawą o broni i amunicji” składa się czas kompletowania Zamówienia oraz czas dostawy Produktu przez przewoźnika (np. firmę kurierską).

- Czas kompletowania Zamówienia wynosi do 2 dni roboczych

- Dostawa Produktu przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. do 3 Dni Roboczych (dostawa następuje w Dni Robocze, a za dodatkową opłatą możliwa również w sobotę)

Towary na zakup których klient musi posiadać „legitymację posiadacza broni” lub „zaświadczenie na zakup” można odebrać osobiście w siedzibie firmy pod adresem Armii Krajowej 77 w Sulejówku lub wybrać opcję „Dowozu Parabellum” na jednej z czterech tras realizowanych według harmonogramu umieszczonego na stronie Dowóz prochu

Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji, na towary „na pozwolenie”, jest uzupełnie danych z dokumentów wymaganych prawem do zakupu, w trakcie składania zamówienia lub przed jego złożeniem, na koncie klienta w sklepie internetowym. Należy upewnić się czy podane informacje są prawidłowe, aby zamówienie mogło zostać prawidłowo zrealizowane. Przy wydaniu towaru pracownik firmy Parabellum zawsze weryfikuje fakt posiadania „dokumentów na zakup” i zgodności danych z dokumentem sprzedaży. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości może on odmówić wydania towaru.

Możesz w każdej chwili sprawdzić status swojego zamówienia logując się na "Moje konto", a następnie przechodząc do sekcji "Zamówienia", wybrać operację „Zobacz zamówienie” dla konkretnego numeru transakcji.

Potwierdzenie wysyłki kurierem jest wysyłane na podany przez Ciebie adres e-mail w momencie nadania paczki.

O dokładnym terminie i miejscu odbioru towarów realizowanych „Dowozem Parabellum” będziesz poinformowany SMSowo najpóźniej na dzień przed datą odbioru.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać towary w deklarowanych ramach czasowych, jednak opóźnienia są niekiedy nieuniknione. W przypadku zmiany terminu doręczenia będziemy Cię informować o wszelkich opóźnieniach.

Czy znalazłeś to, czego szukałeś?

Cześć. Proponujemy automatyczne podpowiedzi związane z wyborem produktów, nowościach w ofercie czy ofertach specjalnych dla stałych bywalców. Wypróbuj.

Remind me later

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.

To Top