Braki towaru

Ważne! Dostępność prochu oferowanego w naszym sklepie internetowym jest odzwierciedleniem poziomu zapasów w magazynie lokalnym. Z uwagi na jego ograniczoną pojemność, ilości te są limitowane i podlegają dynamicznym zmianom. Często jednak towar jest dostępny, a jego ponowne ukazanie się na stronie internetowej to tylko kwestia 1-2 dni. Prosimy sprawdzać stany magazynowej częściej lub proponujemy kontakt telefonicznym albo mailowy w celu weryfikacji stanu faktycznego.

Staramy się utrzymywać wystarczający poziom zapasów, szczególnie na produkty najchętniej kupowane. Niestety zdarza się, że dany towar jest niedostępny u dostawcy lub realizacja zamówienia u producenta trwa dłużej niż zakładaliśmy, co powoduje przerwy w dostępności. Z uwagi na to, że produkty sprowadzamy np. z USA, odstępy pomiędzy dostawami wynoszą 2-3 miesiące. Brak towaru w dostawie najczęściej oznacza jego niedostępność przez 2-3 miesiące.

W takich wypadkach proponujemy złożenie zamówienia oczekującego, gdzie staramy się okreslić termin realizacji najbardziej precyzyjnie jak to tylko możliwe lub skorzystać z opcji "Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny", rozwiązania które zapewnia wysłanie maila z informacją o produkcie, zaraz po jego dostawie i ponownym pojawieniu się w sklepie internetowym.

Czasem zdarza się, że produkt jest niedostępny gdyż zostało złożone zamówienie i ostatnie sztuki są zarezerwowane. W przypadku anulowania zamówienia produkty pojawiają się ponownie w ofercie, a opcja "Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny" bardzo dobrze sprawdza się w takiej sytuacji.

Można również kontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, gdzie postaramy się precyzyjnie odpowiedzieć na Wasze pytania.

Zachęcamy do śledzenia naszych aktualności w dostawach towaru.

Czy znalazłeś to, czego szukałeś?
Copyright © 2018 Parabellum