Dostawa towarów

Czas dostawy

Wszystkie zamówienia są kompletowane, pakowane i wysyłane z magazynu Parabellum.

Na termin dostawy Produktów nie objętych „ustawą o broni i amunicji” składa się czas kompletowania Zamówienia oraz czas dostawy Produktu przez przewoźnika (np. firmę kurierską).

- Czas kompletowania Zamówienia wynosi do 2 dni roboczych

- Dostawa Produktu przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. do 3 Dni Roboczych (dostawa następuje w Dni Robocze, a za dodatkową opłatą możliwa również w sobotę)

 

Towary na zakup których klient musi posiadać „legitymację posiadacza broni” lub „zaświadczenie na zakup” można odebrać osobiście w siedzibie firmy pod adresem Armii Krajowej 77 w Sulejówku lub wybrać opcję „Dowozu Parabellum” na jednej z czterech tras realizowanych według harmonogramu umieszczonego na stronie Dowóz prochu

 

Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji, na towary „na pozwolenie”, jest przesłanie kopii dokumentów wymaganych prawem do zakupu, a jeżeli niezbędne dane znajdują się już w bazie Parabellum, upewnienie się o ich poprawności i aktualności. Przy wydaniu towaru pracownik firmy Parabellum zawsze weryfikuje fakt posiadania „dokumentów na zakup” i zgodności danych z dokumentem sprzedaży. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości może on odmówić wydania towaru.

 

Możesz w każdej chwili sprawdzić status swojego zamówienia logując się na "Moje konto", a następnie przechodząc do sekcji "Zamówienia", wybrać operację „Zobacz zamówienie” dla konkretnego numeru transakcji.

Potwierdzenie wysyłki kurierem jest wysyłane na podany przez Ciebie adres e-mail w momencie nadania paczki.

O dokładnym terminie i miejscu odbioru towarów realizowanych „Dowozem Parabellum” będziesz poinformowany SMSowo najpóźniej na dzień przed datą odbioru.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać towary w deklarowanych ramach czasowych, jednak opóźnienia są niekiedy nieuniknione. W przypadku zmiany terminu doręczenia będziemy Cię informować o wszelkich opóźnieniach.

 

Koszty dostawy

Na terenie Polski dostawy towarów nie objętych „ustawą o broni i amunicji” realizowane są przy pomocy firmy kurierskiej DPD. Stawka dla paczek do 30 kg:

- 19 zł brutto przy przedpłacie za zamówienie przelewem na konto bankowe

- 24 zł brutto przy opcji płatności „za pobraniem”, czyli kurierowi w trakcie odbioru towaru.

Przy wartości jednorazowo zakupionych towarów powyżej 1000 zł, koszt wysłania jednej paczki do 30 kg na terenie Polski, pokrywa za Ciebie właściciel Sklepu Parabellum (darmowa dostawa).

 

Towary dostarczane przy opcji „Dowozu Parabellum” na jednej z czterech tras nie podlegają dodatkowej opłacie za usługę doręczenia (darmowa dostawa).

Czy znalazłeś to, czego szukałeś?
Copyright © 2018 Parabellum