Geissele - 7.62 Przyrząd do ustawiania tłumika

  • Kaliber: .308 / 7,62 mm
  • Długość 17 cali
  • Wykonane z hartowanej stali, która została zeszlifowana 0,002” poniżej nominalnej średnicy otworu
  • Średnica zewnętrzna jest precyzyjnie wykończona i ma prostą długość do 0,001 cala
  • Wyprodukowano w USA
480,00 zł

Opis produktu

Precyzyjny przyrząd używany do sprawdzania współosiowości tłumika względem otworu lufy broni palnej. Ważne jest, aby zrozumieć, że długość tłumika jest zwykle znacznie większa niż długość geometrii styku lufy i urządzenia wylotowego. Niewielkie odchylenie na styku montażowym oznacza znacznie większe odchylenie otworu wylotowego tłumika. Odchylenia od wartości nominalnych mogą być również sumowane, co zmniejsza współosiowość.

Geissele SAG jest wykonany z hartowanej stali, która została zeszlifowana o 0,002” poniżej nominalnej średnicy otworu. Zewnętrzna średnica SAG jest precyzyjnie wykończona i ma prostą długość do 0,001 cala. Geissele utwardza SAG tak, że nie będzie się zużywał w wyniku przesuwania się pozostałości prochu, nie będzie wyciągał zadziorów, jeśli ślizga się po źle ustawionych przegrodach, ani nie pozwalał na osadzanie się cząstek ściernych w powierzchni przyrządu.

Mogą występować duże różnice w średnicach i prostoliniowości otworów lufy. Stwierdzono, że 0,002” poniżej nominalnej średnicy otworu jest najlepszym rozmiarem SAG, który pasuje do większości luf. Długość SAG wyrównuje sprawdzian z otworem; nie jest konieczne posiadanie bardzo ciasno dopasowanego przyrządu pomiarowego.

Więcej informacji

Więcej informacji
SKUGEISS10260F
ProducentGeissele
Wymagane ZezwolenieBez pozwolenia

Opinie

Opinie klientów

Pytania dotyczące produktu

Pytania klientów
Brak pytań
Czy znalazłeś to, czego szukałeś?
Copyright © 2018 Parabellum