Szybki Strzał z Parabellum 13.02.2024

Ładuję... 545 view(s)

To żaden czarny piątek, czy też tłusty czwartek, to po prostu wystrzałowy wtorek!

Jeden dzień - jedna noc - jedyna taka okazja.

 

Już 13 lutego udostępnimy wystrzałowe promocje, z rabatem nawet do -40% na wybrane produkty, do elaboracji amunicji, magazynki, części broni, akcesoria strzeleckie oraz narzędzia rusznikarskie, renomowanych marek.

Od jutra, przez każdy kolejny dzień, do 12.02.2024 będziemy prezentować wybrane oferty, wysyłając newsletter i publikując posty na naszych nowych kanałach WhatsApp i Telegram. Chcemy w ten sposób sprawić, aby każdy miał okazję sprawdzić czy znajdzie coś dla siebie i czy proponowana cena faktycznie jest godna uwagi. Oczywiście nie jesteśmy w stanie pokazać wszystkich, ponad 800 ofert, ale jak zaprezentujemy wybrane pociski Sierra Bullets lub narzędzia marki Redding, to możesz liczyć na szeroką gamę tych produktów, w promocyjnych cenach.

Chcąc być na bieżąco, dołącz do nas zapisując sie do newslettera lub klikając w poniższe linki. Znajdziesz tam nie tylko informacje o promocjach, ale również będziesz na bieżąco z nowościami w ofercie, informacjami o dostawach towarów oraz innymi ważnymi rzeczami, którymi chcemy się z Tobą podzielić.

WhatsApp: https://whatsapp.com/channel/0029VaLKdo6FHWq78TfwNg31

Telegram: https://t.me/parabellum_pl

 

Pamiętaj. 13 lulego, akcja trwa przez cały dzień, do 24:00!

 

Pozdrawiamy,

Zespół Parabellum

Komentarze
Zostaw swój komentarz
Your email address will not be published
Copyright © 2018 Parabellum