0

Najnowsza, zaplanowana dostawa prochu Reload Swiss ze Szwajcarii, powinna do nas dotrzeć około 20 grudnia. Nasza firma prawdopodobnie jak co roku, będzie nieczynna w okresie między Świętami, a Nowym Rokiem, więc realna sprzedaż zacznie się zapewne od początku stycznia 2022.

Pierwotnie dostawa miała być nieco wcześniej, jednak czekamy na uzupełnienie zapasów RS12, żeby ofeta byłą w 100% kompletna. Przyjedzie wszystko, w tym najbardziej popularny proch do 9 mm Parabellum, czyli wspomniany RS12, także w beczkach 4kg. Oczywiście pozostałe gatunki, takie jak RS52, RS60, RS40, czy coraz chętniej przez Was kupowany RS76, także znajdą się w naszym magazynie. 

Cena może ulec nieznacznej zmianie, jeżeli kurs Euro ciągle będzie utrzymywał się na tak wysokim poziomie lub co gorsza jeszcze rósł. Nie podnosimy cen z powodu deficytu towarów na rynku.

Nie mamy żadnych niepokojących informacji od producenta, o problemach z dostepnością, ale oczywiście będziemy sprawę monitorować i starać się przewidywać rozwój ewentualnych wypadków.

Post comments

Leave A Reply

Your email address will not be published.