Chwyty Pistoletowe

Desc

16 elementów

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Desc

16 elementów

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę

Chwyty pistoletowe


ważnym elementem w strzelectwie jest utrzymanie pewnego chwytu broni, aby móc oddać celny strzał. Pomoże Tobie w tym dobór naszych produktów.
Renomowany, amerykański producent Pachmayr posiada szeroką gamę okładzin do rękojeści: gumowe nakładki Gripper™ Slip-On Grip i Tactical Grip Gloves, które są uniwersalne i łatwo dopasowują się do chwytu pistoletu, a zarazem wytrzymałe i odporne na warunki zewnętrzne oraz oleje do broni.
W ofercie sklepu parabellum.pl znajdziesz także, różne rodzaje okładzin do Colta 1911: American Legend gumowe ze wstawkami drewnianymi, okładziny kombat, okładziny z włókna węglowego, okładziny perłowe, aluminiowe kratkowane oraz Diamond Pro Grip.
W tej kategorii znajdziesz również chwyty pistoletowe Pachmayr Signature™ Grips, cieszące się niesłabnącą popularnością i uznaniem wśród strzelców sportowych, jak i służb mundurowych. Dostępne w wielu wariantach dla większości modeli pistoletów.
Ponadto posiadamy linię chwytów pistoletowych Pachmayr G10 Tactical i Renegade Wood Laminate, która jest kontynuacją tradycji i zapewnia klasyczną stylistykę, poprawia wydajność i wygląd broni. Niezależnie od tego, czy szukasz ekstremalnej trwałości uchwytów G10, ergonomii i wygody gumowych chwytów, czy też polerowanych, gładkich drewnianych rękojeści, zapewnimy stylowy wygląd Twojej broni oraz funkcjonalność w użytkowaniu.

Cześć. Proponujemy automatyczne podpowiedzi związane z wyborem produktów, nowościach w ofercie czy ofertach specjalnych dla stałych bywalców. Wypróbuj.

Remind me later

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.

To Top