0

Zapraszamy do zakupu produktów Lymana z nowej dostawy, a w niej NOWOŚCI!

 

W naszej ofercie znajdziecie kompletny sprzęt do elaboracji amunicji firmy Lyman: m.in. matryce, prasy, narzędzia do obróbki i do czyszczenia łusek, odmierzania prochu, osadzające pociski i spłonki, narzędzia do odlewania pocisków, akcesoria strzeleckie, narzędzia rusznikarskie oraz amunicję treningową A-Zoom.

 

W akcesoriach strzeleckich znajdziecie podkategorie: czyszczenie broni, magazynki, przyrządy celownicze. A z NOWOŚCI: duży wybór chwytów pistoletowych i rewolwerowych, stopki do kolb, wyrzutnie do rzutek.

 

Dostępne u nas od ręki:

 

TRIUS - Miotacz rzutek 1-Step

 

Jeden łatwy krok unieruchamia i uwalnia rzutek. Jedna osoba może rzucać i strzelać! Najnowszy produkt z linii strzeleckiej TRIUS One Step stał się bardzo popularny. Ramię jest ustawione, a cele są umieszczane na ramieniu bez napięcia. Naciśnij pedał, aby napiąć ramię i jednym ruchem uwolnić cele. Aluminiowe ramię plus tuleje impregnowane olejem zapewniają lata bezproblemowej pracy. Regulacja rzutów pojedynczych i podwójnych. W zestawie klips do celownika o wysokim kącie! Duże pokrętła do regulacji napięcia i kąta pionowego sprawiają, że TRIUS One Step jest w pełni regulowany bez użycia narzędzi.
Trius TruSpin Arm - wyrzuca cel za pomocą pierścienia do rzucania, a nie za zewnętrzną krawędź,
dzięki temu uzyskuje szybszy obrót, większą odległość i zmniejsza prawdopodobieństwo uszkodzeń!

 

TRIUS - Miotacz rzutek 92S The Original

 

Trwały miotacz rzutek, który stawia przed strzelcami trudne wyzwania, strzelania do rzutek pod dużym kątem!
Stworzony z myślą o poważnych strzelcach!
Miotacz rzutek 92S The Original można wyregulować tak, aby rzucał poza regulowaną odległość. Dodatkowo
wystrzeliwuje dublety. Opcja montażu na ziemi lub na oponie (w zestawie ze śrubą). Wyposażony jest w uchwyt do wyrzutu pod dużym kątem dla trudnych celów. TRIUS jest w pełni regulowany bez użycia narzędzi a wszystko to, za sprawą przeznaczonych do tego pokręteł.

 

TRIUS - Miotacz rzutek Birdshooter™ 2

 

Miotacz rzutek przeznaczony do strzelania na każdym poziomie zaawansowania!
Jakość i wydajność TRIUS. Miotacz odrobinę lżejszy niż "92S The Original”, ale przewyższający inne miotacze sprężynowe w swoim przedziale cenowym. Łatwa w montażu konstrukcja, to doskonały wybór dla początkujących i / lub doświadczonych strzelców. Może być trzymany za pomocą stopy lub mocowania opony (śruba w zestawie). Aluminiowe ramię plus tuleje impregnowane olejem,
dają gwarancję na lata bezproblemowej pracy. W zestawie znajduje się uchwyt do celowania pod dużym kątem, aby urozmaicić strzelanie. W pełni regulowany bez użycia narzędzi.

 

Pełną ofertę produktów Lymana znajdziesz na naszej stronie, pod linkiem

https://parabellum.pl/producent-lyman?utm_source=Blog&utm_medium=post&utm_campaign=dostawa_lyman_072022https://parabellum.pl/producent-lyman?utm_source=Blog&utm_medium=post&utm_campaign=dostawa_lyman_072022https://parabellum.pl/producent-lyman?utm_source=Blog&utm_medium=post&utm_campaign=dostawa_lyman_072022

Koniecznie zajrzyj na stronę z pociskami! Tam uzupełnione stany magazynowe Sierry oraz nowość pociski GAMECHANGER!

https://parabellum.pl/sierra-pociski-game-changer.html?utm_source=Blog&utm_medium=post&utm_campaign=dostawa_lyman_072022Dodaj Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.