.45 Pociski Speer

Poniżej znajdziesz opisy pocisków które pomogą Ci dobrać pocisk do strzelania tarczowego lub łowiectwa w zależności od potrzeb i warunków. Wybór pocisku do sprawa indywidualna, ale są określone parametry techniczne o których powinieneś wiedzieć.
Elementy produktów grupowanych
Pociski karabinowe Speer kaliber .45 (.458/11,63 mm), 350 gr. SP Hot-Cor, Op. 50 szt.
202,00 zł

Opis produktu

Dlaczego pociski Speer?

Speer, to marka uniwersalna, tworząca pociski zarówno do broni krótkiej jak i długiej. My skupiliśmy się na tym drugim rodzaju, na pociskach idealnych dla myśliwych. Są odporne na zmianę warunków atmosferycznych, posiadają spłaszczoną trajektorię lotu, wysoką wydajność, dokładność i precyzję. Po uderzeniu skutecznie obalają ofiarę. To tylko kilka cech poszczególnych odmian pocisków Speer. Jedne z nich sprawdzają się lepiej na krótkich dystansach inne na długich. Świetne zarówno na strzelnicy, jak i na polowaniu. Wyróżnia je duża uniwersalność zastosowania oraz dobra cena.

Speer Hot-Cor. Jesteś myśliwym polującym na długich dystansach? W takim razie liczy się dla Ciebie dokładność. Polecamy pociski ze spiczastymi czubkami, z dziurką (HP) i typu Boat Tail, posiadają cechy poprawiające aerodynamikę. Pomogą pokonać wiatr i będą się lepiej sprawdzać na długich dystansach. Natomiast na średnich odległościach, wyjątkowo dobrze działają czubki Hot-Cor, u których w procesie produkcji wlewany jest stopiony ołów do częściowo już uformowanych płaszczy miedzianych. Vernon Speer w ten sposób zrewolucjonizował projektowanie pocisków, oferując doskonałą spójność oraz rozsądną cenę. Pocisk ten zapewnia ekspansję i penetrację potrzebną do szybkiego obalenia zwierzęcia. Jego cienki, precyzyjny płaszcz i wewnętrzne żłobienie w połączeniu z hollow pointem minimalizują uszkodzenia w skórze.

Speer Varmint. Jeśli zależy Ci na kontrolowanej ekspansji bardziej niż na dostarczeniu dewastującego efektu końcowego, wybierz Speer® Varmint Soft Points. Końcówka Spitzera zapewnia zarówno dokładność, jak i doskonałą wydajność. Większość dobrze zaprojektowanych pocisków z miękkim czubkiem penetruje głębiej niż porównywalne czubki z dziurką (hollow point). Lekki pocisk osiąga niesamowitą prędkość, wyjątkową celność i penetrację. W rzeczywistości kontrolowana ekspansja pocisku minimalizuje uszkodzenia skór. Niezależnie od tego, czy polujesz na drobną zwierzynę, czy strzelasz na strzelnicy, pociski Speer® Varmint Hollow Points są uniwersalne i będą dobrym wyborem. Zapewniają „wybuchową” wydajność i doskonałą celność. Najlepiej sprawdzają się na odległościach krótszych około 200 metrów, gdyż ich płaska konstrukcja z dziurką na czubku w połączeniu z zaokrągloną podstawą, powoduje pewien opór (przy pocisku 52 grs, który ma współczynnik balistyczny 0,168), co spowalnia pocisk przy większych prędkościach. To świetna uniwersalna kula, która unieszkodliwi szeroką gamę drapieżników, a kupisz ją w rozsądnej cenie.

Speer Grand Slam. A może szukasz czegoś na grubszego zwierza? Sprawdź Grand Slam. Pociski te mają wiele zalet w porównaniu z innymi. Gładki profil z długim nosem oraz wewnętrzne rowki pozwalają utrzymać stałą prędkość. A przy niższej, inicjują ekspansję i przenoszenie energii. To istotne czynniki podczas strzelania na dużych odległościach. Przy uderzeniu nie tracą swojej wagi i są ultra dokładne. Jeśli trafisz w kość, Grand Slam się nie rozpadnie, przeniknie przez najgrubszą skórę i ciało zwierza. Sprawdzi się również na średnią zwierzynę. Co czyni pociski Speer wyjątkowymi? Atrakcyjna cena, niezawodność, 100% skuteczność, wyjątkowa dokładność, precyzja, doskonała celność, wyjątkowa penetracja, a przede wszystkim dopasowanie do Twoich potrzeb i uniwersalność. Pociski występują w różnych kalibrach i gramaturach. U nas kupisz do kalibrów: .22, .30, 7mm (.284), 8mm (.323). Sprawdź naszą ofertę i przetestuj sam oraz podziel się z nami swoją opinią.

Więcej informacji

Więcej informacji
SKUSPEER45
ProducentSpeer Bullets
Wymagane ZezwolenieBez pozwolenia

Opinie

Opinie klientów

Pytania dotyczące produktu

Pytania klientów
Brak pytań
Czy znalazłeś to, czego szukałeś?
Copyright © 2018 Parabellum