Redding - Matryca Body - Seria Z

NOWOŚĆ

Nowe matryce firmy Redding, o większym gwincie 1"-14.

Jakie są zalety matryc z serii Z?

ZOBACZ różnicę - Przekrój matrycy 1" serii Z pokazuje różnicę wytrzymałości ok. 2x większą niż w przypadku tradycyjnej matrycy 7/8".

POCZUJ różnicę — testy Reddinga wykazały, że grubsze matryce serii Z o średnicy 1 cala znacznie zmniejszają wysiłek związany z formatowaniem łuski.

ZMIERZ różnicę — mocniejsze matryce serii Z zapewniają bardziej jednolite wymiary łusek po procesie formatowania. Każdy element dokładności wymaga większej jednolitości.

Adapter do prasy - gwint 1"-14 do dokupienia oddzielnie.

Elementy produktów grupowanych
Redding - Matyca Body, Seria Z, kal. 308 Win
445,00 zł
Redding - Matyca Body, Seria Z, kal. 338 LM
445,00 zł

Opis produktu

Firma Redding Reloading Equipment ogłasza nowy standard w precyzyjnej elaboracji. Rewolucyjna Rodzina "Z Series" wykorzystuje większe, mocniejsze i bardziej wytrzymałe korpusy matryc o średnicy 1 cala.

Inżynierowie Reddinga udowodnili, że nowoczesne, wysokowydajne typy amunicji bardzo obciążają możliwości tradycyjnych matryc do elaboracji, o średnicy 7/8 cala. Średnica 7/8 cala stała się standardem przemysłowym w okresie powojennym, ale nowe rodzaje amunicji dostarczają licznych powodów do kwestionowania tego standardu. W skrócie, chodzi o wytrzymałość materiału, naprężenia i deformacje zachodzące w samej matrycy.

Dzięki rewolucyjnym matrycom "Z Series", elaborant może dostrzec, poczuć i zmierzyć różnicę. Na podstawie względnej wytrzymałości matryce "Z Series" są nawet 2-krotnie bardziej wytrzymałe od tradycyjnych matryc o średnicy 7/8 cala. Obszerne testy laboratoryjne wykazały, że ta zwiększona wytrzymałość i sztywność zapewnia znacznie mniejszy wysiłek przy formatowaniu, a także bardziej spójne i mierzalne wymiary łusek.

Początkowa oferta "Z Series" będzie obejmować pojedyncze matryce, zestawy matryc i matryce z wymiennymi tulejami (bushingami), w 31 popularnych kalibrach od 284 Win do 375 (9.5x77). Nowe matryce "Z Series" łatwo zastosować w większości pras do elaboracji, obecnie dostępnych na rynku, poprzez prostą zmianę tulei otworu montażowego. Redding oferuje teraz także nowe głowice obrotowe "Z Series", aby zwiększyć elastyczność popularnej prasy Redding T-7.

Redding kontynuuje dostarczanie sprzętu i rozwiązań niezbędnych do produkcji wysokiej jakości amunicji, spełniającej wszystkie wymagania zarówno do udziału w zawodach strzeleckich, jak i w wyprawie na polowanie. Produkty do elaboracji firmy Redding zostały zaprojektowane, wyprodukowane i przetestowane, aby wyznaczać standard jakości i precyzji.

O Redding Reloading Equipment.

Zlokalizowany w Cortland, NY, Redding Reloading Equipment od 1946 roku skupia się na budowaniu produktów najwyższej jakości dla precyzyjnej elaboracji amunicji. Redding oferuje kompletną gamę produktów, w tym najbardziej wszechstronną gamę matryc i zestawów matryc, pras oraz dozowników prochu, a także precyzyjnych urządzeń do skracania łusek i przyrządów pomiarowych. Parabellum od 2008 roku dostarcza produkty Redding czołowym strzelcom w Polsce i fanom precyzyjnej elaboracji, wspierając ich w osiąganiu mistrzowskiego poziomu.

Więcej informacji

Więcej informacji
SKUREDD53xxx
ProducentRedding
Wymagane ZezwolenieBez pozwolenia

Opinie

Opinie klientów

Pytania dotyczące produktu

Pytania klientów
Brak pytań
Czy znalazłeś to, czego szukałeś?
Copyright © 2018 Parabellum