Lyman - Boroskop Bezprzewodowy BorecamTM Pro2.0

• Bezprzewodowe działanie WiFi
• Rozdzielczość maksymalna to 1920*1080
• Pasuje do luf kalibrów .22 i większych
• Pręt o długości 26”
• Może robić zdjęcia i wideo
• Łatwe w użyciu aplikacje na telefony lub tablety z systemem iOS i Android

955,00 zł

Opis produktu

Bezprzewodowa kamera Borecam 2.0 wytwarza własny sygnał Wi-Fi, który wysyła wyjątkowo czyste i szczegółowe obrazy bezpośrednio do Twojego telefonu. Żadnych przewodów ani monitorów, które mogłyby przeszkadzać podczas użytkowania. Dokładnie sprawdź swoją lufę pod kątem zużycia, erozji, śladów narzędzi i innych uszkodzeń, a także zanieczyszczeń miedzią lub ołowiem.

Borecam 2.0 pasuje do luf kalibru .22 oraz większych i jest teraz wyposażony w dłuższy pręt 26 cali. Oprócz robienia zdjęć Borecam 2.0 nagrywa teraz ostre i wyraźne filmy.

Łatwa w obsłudze aplikacja Borecam 2.0 sprawia, że przechowywanie oraz wyszukiwanie zdjęć i filmów staje się niezwykle proste. Aplikacje są dostępne na telefony i tablety z systemami iOS i Android.

Zestaw Borecam obejmuje: drążek z zamontowaną kamerą, 5 wymiennych lusterek 90° dla różnych kalibrów oraz przewód USB do ładowania.

UWAGA: Urządzenie można ładować ponownie, podłączając je do portu USB komputera lub standardowej ładowarki telefonicznej (brak w zestawie).

Więcej informacji

Więcej informacji
SKULYM04070
ProducentLyman
Wymagane ZezwolenieBez pozwolenia

Opinie

Opinie klientów

Pytania dotyczące produktu

Pytania klientów
Brak pytań
Czy znalazłeś to, czego szukałeś?
Copyright © 2018 Parabellum