Lee - Prasa Load Master

Prasa progresywna, charakteryzująca się masywną, aluminiową budową ze stalowym tłokiem. Jej wykonanie umożliwia elaborację nie tylko kalibrów pistoletowych ale również niektórych karabinowych, takie jak np. 223. Prasa w zestawie posiada matryce na konkretny kaliber, dozownik objętościowy, system osadzania spłonek. Ma 5-cio pozycyjną głowicę, dzięki której można wykonywać po kolei każdą czynność elaboracji. Możliwa wymiana niezbędnych części na inny kaliber.

Widoczny na zdjęciu stojak nie wchodzi w skład zestawu.

W magazynie
SKU
LeeLoadMaster
Elementy produktów grupowanych
Nazwa produktu Ilość
Lee LOAD-MASTER kal. 32 S&W LONG + 32 H&R Mag
1 744,00 zł
Brak w magazynie
Lee - LOAD-MASTER kal. 380 AUTO
1 710,00 zł
Brak w magazynie
Lee LOAD-MASTER kal. 9 Para
1 976,00 zł
Lee LOAD-MASTER kal. 38 Spec./357 Mag.
1 704,00 zł
Brak w magazynie
Lee LOAD-MASTER kal. 40 S&W
1 704,00 zł
Lee LOAD-MASTER kal. 45ACP
1 799,00 zł
Brak w magazynie
Lee LOAD-MASTER kal. 223 Rem
1 976,00 zł

Prasa progresywna, charakteryzująca się masywną, aluminiową budową ze stalowym tłokiem. Jej wykonanie umożliwia elaborację nie tylko kalibrów pistoletowych ale również karabinowych, takie jak np. 30-06. Prasa w zestawie posiada: zestaw 3 matryc na konkretny kaliber, dozownik objętościowy Auto Disk (w zestawach do .223 i .380 auto - dozownik Auto Drum), system osadzania spłonek (dużych lub małych), podajnik łusek (małych lub dużych). Ma 5-cio pozycyjną głowicę, dzięki której można wykonywać po kolei każdą czynność elaboracji.
Każda stacja jest odpowiedzialna za poszczególną czynność:

1. Matryca formatująca i usuwająca spłonkę,

2. Stacja na której osadzana jest spłonka. Firma Lee sugeruje umieszczenie tam matrycy FL z usuniętym trzpieniem w celu zrównoważenia naprężeń na głowicy.

3. Dozowanie prochu i robienie kielicha. W każdym zestawie matryc pistoletowych firmy Lee jest matryca robiąca kielich, która jest równocześnie matrycą dozującą proch. Przy elaboracji kalibrów karabinowych, należy dokupić matrycę do dozowania prochu.

4. Osadzanie pocisku.

5. Crimp - matryca robiąca zacisk łuski na pocisku - opcja dodatkowa do dokupienia.

Można również dokupić podajnik pocisków na odpowiedni kaliber oraz talerzyk (Case Collator) ułatwiający wkładanie łusek. Możliwa wymiana niezbędnych części na inny kaliber.

Widoczny na zdjęciu stojak nie wchodzi w skład zestawu.

Więcej informacji
Wymagane Zezwolenie Brak Zezwolenia
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lee - Prasa Load Master
Twoja ocena
Produkty alternatywne