SKU
FARS1082250

Frankford Arsenal - Waga elektroniczna Intellidropper z automatycznym mikrodozownikiem

1 555,00 zł

Łatwy w użyciu, dokładny i szybki dozownik prochu Frankford Arsenal Intellidropper oferuje dokładność +/- 0,1 grain.

Intellidropper serii Platinum firmy Frankford Arsenal.

Frankford Arsenal® Intellidropper to najbardziej zaawansowana, inteligentna i precyzyjna elektroniczna waga do prochu dostępna obecnie na rynku.
Intellidropper jest wyposażony w zastrzeżony przycisk kalibracji proszku do szybkiego i dokładnego odmierzania.  Mieści ponad 7000 g (1 funt) prochu i zapewnia dokładność ziarna +/- 0,1.
Intellidropper dozuje dwa razy szybciej niż inne wagi dostępne na rynku. Aplikacja mobilna Intellidropper firmy Frankford Arsenal sprawia, że przeładowywanie amunicji jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.
Ta aplikacja współpracuje z Intellidropperem, przechowując przepisy i dane załadunkowe za pomocą najbardziej inteligentnej i wszechstronnej technologii w swoim rodzaju. Ta przyjazna dla użytkownika aplikacja zgrabnie kategoryzuje, organizuje i przechowuje przepisy dotyczące ładunków w celu szybkiego dostępu. Jego kompatybilność z dwoma ekranami synchronizuje się z Intellidropper i oferuje najnowocześniejsze przechowywanie pamięci. Ta aplikacja zawiera również kalkulator centrum kosztów. Po prostu wpisz informacje, a otrzymasz szczegółowy cennik kosztów budowy każdej rundy.
Ponieważ inżynierowie oprogramowania będą nadal rozwijać aplikację, dostępne będą bezpośrednie aktualizacje dla Intellidropper i aplikacji mobilnej, aby zwiększyć możliwości intelektualne i wprowadzić ogólne ulepszenia. 
-Duży podświetlany wyświetlacz LCD z dobrze widocznymi elementami sterującymi.
-Bezpłatna aplikacja dostępna do pobrania z funkcjami takimi jak: fabrycznie załadowane bazy danych pocisków i prochu lista wstępnie załadowanych wkładów wstępnie załadowana lista proszków ...i więcej
-Możliwość automatycznego i ręcznego odmierzania
-Mieści do 7000 grainów (1 funt) proszku i ma dokładność +/- 0,1
-Posiada funkcję Bluetooth
 
 
 
 
 
 

 

Więcej informacji
Wymagane ZezwolenieBrak Zezwolenia
DostepnoscBrak w magazynie
Marka-- Please Select --
Napisz swoją własną recenzję
Sprawdzasz:Frankford Arsenal - Waga elektroniczna Intellidropper z automatycznym mikrodozownikiem
Twoja ocena
Pytania klientów
Brak pytań
Czy znalazłeś to, czego szukałeś?

Cześć. Proponujemy automatyczne podpowiedzi związane z wyborem produktów, nowościach w ofercie czy ofertach specjalnych dla stałych bywalców. Wypróbuj.

Remind me later

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.

To Top