Crimson Trace – Luneta Hardline 1-6x24 34mm MOA

Optyka Crimson Trace Hardline została zbudowana dla każdego, od profesjonalistów taktycznych po zwykłych pasjonatów strzelectwa.

Linia lunet Crimson Trace Low Power Variable Optic jest właśnie dla Ciebie. Linia posiada wiele lunet z kilkoma opcjami powiększeń i pomiarów. Wszystkie siatki celownicze są skalibrowane tak, aby były precyzyjne, a jednocześnie wystarczająco wytrzymałe, aby można było używać wielu kalibrów na wielu różnych platformach. Wszystkie LPVO są wyposażone w tubus o średnicy 34 mm wykonaną z anodyzowanego aluminium klasy lotniczej, która jest niezwykle lekka i trwała.

Lunety są odporne na wstrząsy zgodnie z protokołem testowym MIL-STD-810G i wodoodporne zgodnie z protokołem IPX7, co pozwala na zanurzenie optyki w wodzie na głębokość 1 metra na 30 minut. Wszystkie lunety są w pełni wielowarstwowe i charakteryzują się wyjątkową transmisją światła i jakością szkła. Czyszczenie azotem zapobiega zaparowaniu lunet we wszystkich środowiskach. Siatki z trawionego szkła i wysokiej jakości szkło zapewniają doskonałe pole widzenia.

1 360,00 zł

Więcej informacji

Więcej informacji
SKUCRIM013002401
ProducentCrimson Trace
Wymagane pozwolenieBez pozwolenia

Opinie

Opinie klientów

Pytania dotyczące produktu

Pytania klientów
Brak pytań
Czy znalazłeś to, czego szukałeś?
Copyright © 2018 Parabellum