Apex Optics - Luneta Edge 1-10x24

8 699,00 zł

Opis produktu

OD STRZELCÓW DLA STRZELCÓW

PRZEZNACZONA DO ZASTOSOWAŃ DYNAMICZNYCH KARABINÓW I TAKTYCZNYCH

Edge uosabia w swej istocie etos firmy APEX  „OPTYKI ZBUDOWANEJ PRZEZ CEL”. Stworzony we współpracy z wyczynowymi strzelcami sportowymi, operatorami sił specjalnych i profesjonalistami z zakresu egzekwowania prawa, jest najlepszym układem optycznym o zmiennej mocy (LPVO).

Ciesz się wyrazistością optyczną od krawędzi do krawędzi dzięki naszemu certyfikowanemu laboratoryjnie systemowi TRU-1X™, który umożliwia płynne fotografowanie z otwartymi oczami bez pogarszania pola widzenia. Wyposażona w szereg funkcji, ta niezwykle wszechstronna optyka może poszczycić się blokowaną wieżyczką podnoszącą Zero Stop 10MIL na obrót, zapewniającą 40 MIL skoku wewnętrznego, blokowaną głowicą wiatrową, elementami wewnętrznymi ze stali nierdzewnej, stałą paralaksą na 150 jardów, a także zintegrowaną wymienną dźwignia rzutowa i duży pierścień zmiany ogniskowej.

Podobnie jak wszystkie lunety celownicze APEX, Edge jest montowany w japońskiej fabryce i zawiera precyzyjne komponenty oraz najwyższej jakości szkło o bardzo niskiej dyspersji (ED) z naszą opatentowaną technologią 7-warstwowego powlekania soczewek HTX™, zapewniającą optymalną transmisję światła, trwałość, i redukcja odblasków.

Dołączona hybrydowa siatka bojowa (HCR™) jest zarówno innowacyjna, jak i niezbędna. Opracowany we współpracy z czołowymi zawodnikami 3-GUN, funkcjonariuszami organów ścigania, myśliwymi i operatorami sił specjalnych, ten celownik zapewnia kompleksowe dane dotyczące starć na duże odległości przy 5-10X, zapewniając jednocześnie szybkie namierzanie celów i błyskawiczne przejścia przy 1 -4X.

Przede wszystkim najważniejsza jest niezawodność. Dzięki Edge'owi możesz mieć pewność, że będzie trzymać się wiernie, dokładnie śledzić i niezawodnie powróci do zera przy każdej regulacji wieży.

ZAPROJEKTOWANE I TESTOWANE W KANADZIE, WYPRODUKOWANE W JAPONII

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 

    > Zaprojektowany specjalnie do walki na krótkim, średnim i długim dystansie, strzelania wyczynowego i użytku agencyjnego
    > Wyposażone w wieżyczki blokujące ze stali nierdzewnej 10 MRAD na obrót z funkcją Zero-Stop
    > Zastrzeżona, trawiona szkłem hybrydowa siatka bojowa Apex HCR™
    > 6 poziomów oświetlenia (czerwony) na stadionach głównych. Pomiędzy każdym ustawieniem znajduje się pozycja „OFF”.
    > Pierwsza w branży przezroczysta zintegrowana, zdejmowana dźwignia rzutowa
    > Regulacja nawiewu i elewacji 0,1 MIL na kliknięcie
    > Okular szybkoogniskowy (+3/-2)

DODATKOWO ZESTAW ZAWIERA:  OSŁONY SOCZEWEK FLIP-UP, ZDEJMOWANA DŹWIGNIA RZUTÓW, ŚCIERECZKA DO SOCZEWEK, KLUCZ DO LUNETY, INSTRUKCJA (EN)

   Tube Diameter: 34mm
   Objective Lens: 24mm
   Magnification: 1-10x
   FOV @ 100y: 105.8 – 10.5 ft
   Eye Relief: 3.54" (90mm)
   Exit Pupil: 7.2mm-2.4mm
   Parallax Range: 150y FIXED

    Glass Type: ED
    Light Tx. Rate: 99.7%
    Focal Plane: First (FFP)
    Reticle: HCR™
    Reticle Type: Glass Etched
    Elev. Adjustment: 40 MIL
    Wind. Adjustment: 40 MIL
    MILs/Rotation: 10E / 10W

    Turret Rotation: CCW
    Illumination Color: Red
    Illumin. Levels: 6 w/ On-Off
    Length:11.5" (292mm)
    Weight: 21oz (600g)
    Mounting Length: 6.75" (171mm)

SIATKA TAKTYCZNA

HCR™ = HYBRID COMBAT RETICLE

Kiedy przyszedł czas na zaprojektowanie najważniejszego aspektu tego LPVO, APEX wiedział, że musi to zrobić dobrze.

Projektując tę innowacyjną siatkę celowniczą FFP, zwrócili się do najbardziej doświadczonych strzelców 3GUN wyczynowych strzelców 3GUN i operatorów sił specjalnych, którzy hojnie poświęcili swój czas i wkład!

Jedną z najważniejszych rzeczy było rozpoczęcie od ich systemu optycznego True1X, który nie zniekształca pola widzenia podczas strzelania z otwartymi oczami, jak to często bywa w przypadku większości karabinków, zawodów i polowań.

Siatka HCR wykorzystuje najlepsze elementy celownika pryzmowego i łączy je ze zmodyfikowaną siatką celowniczą o dużym zasięgu w kształcie drzewa XMAS. Idealnie połączone, zapewniają najwyższą elastyczność w przypadku każdego rodzaju zaangażowania docelowego obsługiwanego przez Twoją platformę.

Przy powiększeniu 1X zewnętrzne i wewnętrzne „pierścienie segmentowe” można podświetlić w dowolnym momencie, co zapewni duże pole widzenia, umożliwiając jednocześnie szybkie namierzanie celów i błyskawiczne przejścia.

W miarę zbliżania się do 5-krotnego powiększenia zewnętrzne pierścienie zaczynają znikać z pola widzenia, a w pełnym widoku pojawia się zmodyfikowana siatka celownicza w kształcie drzewa XMAS wraz ze środkową pływającą kropką i wewnętrznym pierścieniem segmentowym.

Przy 7-10X możesz używać drzewka XMAS jak dowolnej celownika dalekiego zasięgu, z którego mogłeś wcześniej strzelać, z pełnym przetrzymaniem w pionie na poziomie 10 MIL i trzymaniem pod wiatr na poziomie 6 MIL.

Nie trzeba dodawać, że wierzymy, że mamy najlepsze na świecie LPVO i prawdopodobnie Twoją nową ulubioną optykę!

 

KLUCZOWE CECHY

34mm MAIN TUBE

Jednoczęściowa rura aluminiowa 6061-T6, twardo anodowana typu III, o średnicy 34 mm

24mm

24mm OBJECTIVE LENS

Doskonale wyważony obiektyw LPVO do akwizycji światła

FIRST FOCAL PLANE

Pierwsza siatka celownicza zapewniająca precyzję dalekiego zasięgu na wszystkich dystansach

150FIXED

FOCUS AT ALL DISTANCES

Duża ulga dla oka i ogromne pole widzenia oraz stała paralaksa na 150 jardach!

7 LAYER MULTI-COATING

Własny 7-warstwowy system powłok szklanych zapewnia wytrzymałość, trwałość i właściwości hydrofobowe.

ED PRIME GLASS

Najwyższej jakości apochromatyczne szkło japońskie o bardzo niskiej dyspersji (ED) o przepuszczalności światła 99,7% (na soczewkę)

LOCKING ZERO-STOP TURRETS

Blokada wieżyczki ze stali nierdzewnej o zerowej wysokości i blokada wiatru zapewniają najwyższą elastyczność z gwarantowaną powtarzalnością!

MRAD TURRETS AND RETICLE

Połączenie celownika Milliradian i wieżyczki zapewniające dokładność i powtarzalność dalekiego zasięgu, strzał za strzałem

IP67 WATER AND DUSTPROOF

Certyfikowany na poziomie IP67 - odporny na kurz i wodoodporny oraz odporny na wstrząsy do 1200 G

ARGON PURGED & SEALED

W pełni uszczelnione i odosobnione za pomocą suchego argonu, odpowiednie dla każdego środowiska.

PRECISION CONSTRUCTION

Precyzyjnie skonstruowane i ręcznie złożone w certyfikowanej czystej sali pracy

SIX SIGMA QUALITY

SIX SIGMA™ Quality Control System & Trzystopniowa kontrola przed wysyłką zapewnia, że otrzymasz gotowy do użycia lunetę strzelecką za każdym razem, za pierwszym razem!

BEYOND MIL-SPEC

Nasze produkty spełniają i przekraczają standardy MIL-SPEC i zadowolą nawet najbardziej rygorystyczne wymagania wszystkich użytkowników cywilnych, agencji i wojskowych

DESIGNED BY PROFESSIONALS

Nasz zespół składa się z zawodowych menedżerów projektów, inżynierów optycznych, zawodowych strzelców, weteranów i funkcjonariuszy organów ścigania

PRZEMYŚLNIE ZAPROJEKTOWANE, FACHOWO ZBUDOWANE

Produkcja zaczyna się od solidnego bloku aluminium lotniczego 6061-T6, który nastepnie jest frezowany do idealnie koncentrycznej rurki o średnicy 34 mm.

Następnie zanurzony w zastrzeżonym roztworze, przekracza standardy twardości i odporności na ścieranie MilSpec Type III. W ten sposób uzyskuje się charakterystyczne matowo-czarne wykończenie.

System montażowy zbudowany jest z elementów ze stali nierdzewnej, zapewniających charakterystyczne „kliknięcie”, gwarantujące powtarzalność i trwałość przez cały okres użytkowania produktu. Bez względu na to, co MD lub żywioły rzucą Ci na drogę, będziesz mieć pewność, że Twoja luneta sprosta zadaniu, nie pomijając rytmu ani nie przekraczając zera.

Elementy optyczne wykonane są z najwyższej jakości japońskiego szkła o bardzo niskiej dyspersji (ED), które jest szlifowane i polerowane przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Układ optyczny wykorzystuje zestaw precyzyjnie dostrojonych soczewek APO (apochromatycznych), a w połączeniu ze szkłem Prime ED zapewnia niezrównaną klarowność obrazu, głębię ostrości i pole widzenia. Każdy obiektyw jest szczegółowo sprawdzany przez naszych inżynierów produkcji, zanim trafi do jednego z naszych lunet.

Na koniec cały system jest ponownie sprawdzany, a następnie montowany ręcznie w certyfikowanym czystym środowisku. Ostatnim etapem montażu jest oczyszczenie i uszczelnienie suchym argonem, dzięki czemu cały układ optyczny jest odporny na wstrząsy, mgłę oraz pyło i wodoodporny o stopniu ochrony IP67.

NAJLEPSZA GWARANCJA, Z KTÓREJ NIGDY NIE BĘDZIESZ KORZYSTAĆ.

Wszystkie nasze produkty objęte są dożywotnią gwarancją. Bez zadawania pytań wymienimy każdy produkt, jeśli nie spełnia on naszych standardów jakości i trwałości. Jeśli coś przestało działać tak, jak powinno, daj nam znać, a my zajmiemy się tym bezpłatnie.

Jedyne rzeczy, których nie omawiamy, to „akty siły wyższej”, takie jak pożar, uderzenia pioruna i powódź. Większość tych scenariuszy jest zazwyczaj objęta ubezpieczeniem. Nie pokrywamy również kosztów kradzieży ani celowego/niedbałego uszkodzenia lub zniszczenia.

Więcej informacji

Więcej informacji
SKUAPEXO110-2401
ProducentApex Optics
Wymagane ZezwolenieBez pozwolenia

Opinie

Opinie klientów

Pytania dotyczące produktu

Pytania klientów
Brak pytań
Czy znalazłeś to, czego szukałeś?
Copyright © 2018 Parabellum