Ameriglo Fiber Glock zestaw przyrządów celowniczych GFT-144
Zestaw przyrządów celowniczych AMERIGLO® Range Series dla Glock® (GFT-144)
Zestaw przyrządów celowniczych AMERIGLO® GFT-144 z serii Range Series jest przeznaczony dla wszystkich modeli pistoletów Glock. Zestawy z serii Optic Compatible Range firmy AMERIGLO® zostały zaprojektowane do współpracy z montowaną na pistolecie czerwoną kropką lub z tłumikiem, oferując wytrzymałe, proste i skuteczne konstrukcje.
AMERIGLO® to znany amerykański producent przyrządów celowniczych z Roswell w stanie Georgia. Słynie z bezkompromisowej jakości i przemyślanego designu. W ich ofercie znajdziesz przyrządy dedykowane zarówno dla strzelców dynamicznych, jak i strzelców tarczowych, ale także dla słuźb mundurowych.
Write your review
About the Ameriglo Fiber Glock zestaw przyrządów celowniczych GFT-144Opis produktu
Zestawy przyrządów celowniczych AMERIGLO® zostały zaprojektowane z myślą o szybkości i precyzji, dzięki zastosowaniu muszki o szerokości 0,115 cala w połączeniu z tylną szczerbiną o idealnej szerokości.
Cechy produktu:
- Muszka: Czerwona światłowodowa muszka o wysokości 0,365 cala, zapewniająca szybkie i precyzyjne namierzenie celu.
- Szczerbinka: Płaska, czarna szczerbinka o wysokości 0,451 cala, która minimalizuje rozpraszające odbicie światła.
- Kompatybilność z optyką: Zaprojektowane do współpracy z celownikami kolimatorowymi, umożliwiając jednoczesne korzystanie z przyrządów mechanicznych i optycznych.
Zestaw AMERIGLO® GFT-142 pasuje do wszystkich modeli pistoletów Glock, co czyni go wszechstronnym wyborem dla strzelców poszukujących niezawodnych i efektywnych celowników.
Zastosowanie światłowodowej muszki zapewnia doskonałą widoczność w różnych warunkach oświetleniowych, co przekłada się na szybsze i bardziej dokładne celowanie. Solidna konstrukcja oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, że zestaw ten spełni oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i entuzjastów strzelectwa.
Pasuje do | Glock® | Pasuje do modeli | All Glock Models |
Kompatybilne z zamkiem MOS | Tak | Rodzaj muszki | Światłowód |
Rozmiar | 3XL | Kolor światłowodu w muszce | Czerwony |
Wysokość muszki | 0.365 cala (9.27mm) | Kształt wycięcia szczerbinki | Kwadrat |
Szerokość muszki | 0.115 cala (2.92mm) | Szerokość wycięcia szczerbinki | 0.150 cala (3.81mm) |
Wysokość szczerbinki z podstawą | 0.451 cala (11.46mm) |
Więcej informacji
SKU | AGLOGFT144 |
---|---|
Producent | Ameriglo |
Wymagane pozwolenie | Bez pozwolenia |