SKU
LEE90050

Lee - zestaw narzędzi z prasą Breech Lock Challenger 50th Anniversary

1 270,00 zł
Zestaw do elaboracji dla początkującego. Kupując go zaoszczędzasz 200 zł gdybyś miał kupować te rzeczy oddzielnie! Poniżej znajdziesz dokładny opis zawartości oferowanego kompletu.
Zestaw zawiera prasę Breech Lock Challenger w komplecie z jedną szybkozłączką pozwalającą na wymianę matryc bez konieczności ich ponownej regulacji. Dostajesz też dozownik prochu Perfect Powder Measure, dzięki któremu odmierzysz żądaną naważkę prochu. Do tego waga szalkowa Lee Safety Scale posiadająca dokładność 0,1 graina oraz lejek antystatyczny dzięki któremu napełnisz łuski prochem. W komplecie także cutter and lock stud, uniwersalne narzędzie do przycinania łusek. Jedyne co musisz dokupić to uchwyt i sprawdzian łuski firmy Lee do typu amunicji jaką zamierzasz robić. Do tego chamfer tool - przyrząd do wygładzenia zewnętrznej i wewnętrznej krawędzi łuski po jej przycięciu, w celu eliminacji ostrych krawędzi i zadziorów. Przyrząd do czyszczenia małego i dużego gniazda spłonki uzupełnia zawartość opakowania. To jednak nie wszystko. Kupując ten zestaw otrzymujesz przyrząd montowany na prasę, Safety Prime , do osadzania małych i dużych spłonek, w sposób bezpieczny nie zależnie od ich producenta, przy pomocy wygodnego przycisku. Dzięki temu spłonka trafia z pudełka do łuski bez konieczności jej dotykania. Dodatkowo zestaw został powiększony o przyrząd do skracania łusek Value Trimm. Należy dokupić do niego matrycę na odpowiedni kaliber.
Więcej informacji
ManufacturerLee
Wymagane ZezwolenieBrak Zezwolenia
DostepnoscW magazynie
MarkaLEE
Napisz swoją własną recenzję
Sprawdzasz:Lee - zestaw narzędzi z prasą Breech Lock Challenger 50th Anniversary
Twoja ocena
Pytania klientów
Brak pytań
Czy znalazłeś to, czego szukałeś?

Cześć. Proponujemy automatyczne podpowiedzi związane z wyborem produktów, nowościach w ofercie czy ofertach specjalnych dla stałych bywalców. Wypróbuj.

Remind me later

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.

To Top