Lee - Zestaw narzędzi z prasą Breech Lock Challenger 50th Anniversary

Zestaw do elaboracji dla początkującego. Kupując go zaoszczędzasz 200 zł gdybyś miał kupować te rzeczy oddzielnie! Poniżej znajdziesz dokładny opis zawartości oferowanego kompletu.
1 270,00 zł

Opis produktu

Zestaw zawiera prasę Breech Lock Challenger w komplecie z jedną szybkozłączką pozwalającą na wymianę matryc bez konieczności ich ponownej regulacji. Dostajesz też dozownik prochu Perfect Powder Measure, dzięki któremu odmierzysz żądaną naważkę prochu. Do tego waga szalkowa Lee Safety Scale posiadająca dokładność 0,1 graina oraz lejek antystatyczny dzięki któremu napełnisz łuski prochem. W komplecie także cutter and lock stud, uniwersalne narzędzie do przycinania łusek. Jedyne co musisz dokupić to uchwyt i sprawdzian łuski firmy Lee do typu amunicji jaką zamierzasz robić. Do tego chamfer tool - przyrząd do wygładzenia zewnętrznej i wewnętrznej krawędzi łuski po jej przycięciu, w celu eliminacji ostrych krawędzi i zadziorów. Przyrząd do czyszczenia małego i dużego gniazda spłonki uzupełnia zawartość opakowania. To jednak nie wszystko. Kupując ten zestaw otrzymujesz przyrząd montowany na prasę, Safety Prime , do osadzania małych i dużych spłonek, w sposób bezpieczny nie zależnie od ich producenta, przy pomocy wygodnego przycisku. Dzięki temu spłonka trafia z pudełka do łuski bez konieczności jej dotykania. Dodatkowo zestaw został powiększony o przyrząd do skracania łusek Value Trimm. Należy dokupić do niego matrycę na odpowiedni kaliber.

Więcej informacji

Więcej informacji
SKULEE90050
ProducentLEE Precision
Wymagane pozwolenieBez pozwolenia

Opinie

Opinie klientów

Pytania dotyczące produktu

Pytania klientów
Chciałbym rozpocząć przygodę z elaboracją. Z jakimi kosztami muszę się liczyć na początku?
Każdy zestaw trzeba składać z myślą o przeznaczeniu elaborowanej amunicji i to właśnie jest powód dlaczego ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Producenci oferują wstepnie przygotowane zestawy do którch trzeba tylko dokupić matryce pod...
Czy znalazłeś to, czego szukałeś?
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!
Copyright © 2018 Parabellum