Pociski Nosler ABLR 7mm (0.284") 175gr Spitzer op. 100 szt.

Poniżej znajdziesz opisy pocisków które pomogą Ci dobrać pocisk do strzelania tarczowego lub łowiectwa w zależności od potrzeb i warunków. Wybór pocisku do sprawa indywidualna, ale są określone parametry techniczne o których powinieneś wiedzieć.
519,00 zł

Opis produktu

CUSTOM COMPETITION

Nosler® Custom Competition™ to niezwykła jakość wynikająca z połączenia dokładnie wykonanego płaszcza z ultraprecyzyjnym rdzeniem ze stopu ołowiu. Stworzono dzięki temu pocisk o standardzie pocisku matchowego zarówno dla broni długiej jak i któtkiej. Czubek typu hollow point posiada mały otwór, co zmniejsza wagę i zwiększa aerodynamikę, podczas gdy zakończenie typu boat tail zapewnia skuteczną charakterystykę lotu w szerokim zakresie prędkości.

1. Nosler Hollow Point
Mały otwór zmniejsza wagę i zwiększa aerodynamikę.
2. Specjalny płaszcz
Stworzony do wyjątkowej precyzji.
3. Dopasowany rdzeń ze stopu ołowiu
Zapewnia maksymalną stabilność i wyważenie pocisku.
4. Zakończenie typu boat tail
Zapewnia optymalne parametry lotu przy dużym zakresie prędkości.

PARTITION

Pocisk Nosler® Partition® to kamień węgielny, na którym powstała cała firma w 1948 roku i od tamtej pory jest budowana. Jest to pocisk, który przeniósł myśliwych ze średniowiecza pocisków z cienkimi płaszczami do czasów nowożytnych ze złożonym projektem płaszcza, który wykorzystuje dwa ołowiane rdzenie, oddzielone monolityczną przegrodą. Przedni rdzeń ołowiany został zaprojektowany tak, aby rozszerzać się i przenieść ogromy wstrząs i energię, podczas gdy przegroda mieści tylny rdzeń ołowiany, aby zmaksymalizować utrzymanie masy. Nosler® Partition® zapewnia energię kruszenia kości, masywny kanał rany i głęboką penetrację.

1. Projekt Noslera
Specjalny stop ołowiu oraz konstrukcja podwójnego rdzenia zapewnia świetne grzybkowanie przy praktycznie każdej prędkości.
2. Stożkowy płaszcz ze stopu miedzi
Cienki płaszcz z przodu pocisku pozwala na natychmiastowe grzybkowanie, zwiększająca się grubość zapewnia kontrolę grzybkowania przy wysokich i niskich prędkościach.
3. Unikalna budowa pocisku
Wewnętrzny podział pocisku pomaga mu grzybkować i chroni drugi rdzeń, który zachowuje ponad ⅔ swojej wagi, co pozwala na głęboką penetrację.
4. Dwurdzeniowa konstrukcja
Każdy pocisk Partition zapewnia optymalną wagę i rozmiar dla najlepszej możliwej balistyki lotu oraz przy uderzeniu w cel.
5. Specjalne zaciśnięcie płaszcza
Wzmacnia pocisk i zapobiega deformacji przy ciśnieniach dla amunicji magnum

 

ACCUBOND

Dzięki wyjątkowemu procesowi łączenia, który eliminuje puste przestrzenie w rdzeniu pocisku, AccuBond® łączy sprawdzony juz płaszcz ze stopu miedzi Noslera ze specjalnym rdzeniem ze stopu ołowiu. Rezultatem jest pocisk, który leci precyzyjnie, głęboko penetruje i zachowuje swoją wagę, nie powodując przy tym rozległego zanieczyszczenia lufy. Unikalna biała końcówka polimerowa jest odporna na odkształcenia i inicjuje rozszerzanie się po uderzeniu. Nosler's Solid Base® z tyłu pocisku działa jak gwarantuje duże grzybkowanie.

1  Wyjątkowy biały polimerowy czubek
Zapewnia dokładność, łatwe wprowadzanie do komory i eliminuje problem z uszkodzeniem wierzchołka pocisku.
2  Stożkowy płaszcz ze stopu miedzi
Śmiertelna penetracja i idealne grzybkowanie przy maksymalnym zachowaniu masy pocisku i minimalnym zanieczyszczeniu lufy.
3  Rdzeń ze stopu miedzi
Stworzony celem równomiernego grzybkowania.
4  Własna technologia spajania pocisku
Eliminuje jakąkolwiek możliwość separacji komponentów.
5  Zakończenie typu boat tail
Konfiguracja typu BT świetnie łączy się z polimerowym czubkiem - sprawdza się na bardzo długich dystansach oraz ułatwia osadzanie w łusce w czasie elaboracji.ACCUBOND LONGRANGE

Linia pocisków AccuBond® -Long Range (LR) została opracowana w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie ze strony myśliwych strzelających na długie dystanse, którzy prosili o pocisk myśliwski, który byłby w stanie sprostać dzisiejszemu poziomowi wysokiej jakości optyki i nabojów o ultraszybkiej prędkości. Aby dostosować się do tych ekstremalnych parametrów, pocisk AccuBond® -LR został zaprojektowany tak, aby miał minimalną prędkość uderzenia 1300 fps, aby niezawodnie rozszerzać się lub grzybkować na tych znacznie dłuższych dystansach, w porównaniu z minimalną prędkością uderzenia 1800 fps wszystkich innych myśliwskich pocisków Nosler®.

A co z wydajnością na bliskim dystansie? Ponieważ ołowiany rdzeń jest połączony z miedzianym płaszczem, pocisk AccuBond®-LR wytrzyma ekstremalne prędkości. Aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność przy tak szerokim zakresie prędkości uderzenia, miedzi
any płaszcz jest zwężany, co oznacza, że jest cienki na czubku i staje się znacznie grubszy w kierunku nasady zakończenia pocisku.

1. Wyjątkowy szary polimerowy czubek
Zapewnia dokładność, łatwe wprowadzanie do komory i eliminuje problem z uszkodzeniem wierzchołka pocisku.
2. Zespolony płaszcz i rdzeń
dla makymalnego zachowania masy, penetracji i przeniesienia energii
3. Idealny Ogive
Płynne podawania amunicji oraz jednolitość osadzenia pocisku
4. Niezawodna ekspansja
Niezawodna ekspansja w szerokim zakresie prędkości,
5. Zakończenie typu boat tail
Konfiguracja typu BT świetnie łączy się z polimerowym czubkiem - sprawdza się na bardzo długich dystansach oraz ułatwia osadzanie w łusce w czasie elaboracji.

 

RDF™ Reduced Drag Factor

Dla tych, którzy chcą wycisnąć jak najwięcej ze swojego karabinu wyczynowego, linia pocisków RDF™ (Reduced Drag Factor) firmy Nosler jest idealnym wyborem.

Linia RDF Noslera została zaprojektowana od podstaw, aby zapewnić wyjątkowo wysokie BC, które zapewniają najbardziej płaską trajektorię i najmniejszy możliwy wpływ wiatru. Kluczem do wyjątkowej precyzji RDF jest skrupulatnie zoptymalizowany ogive pocisku oraz długi boattail. Pociski RDF mają również najmniejsze, najbardziej spójne meplaty ze wszystkich pocisków typu hollow-point, więc nie ma potrzeby dopracowywania lub przycinania czubka pocisku.

Więcej informacji

Więcej informacji
SKUNOS58517
Wymagane pozwolenieBez pozwolenia
ProducentNosler

Opinie

Opinie klientów

Pytania dotyczące produktu

Pytania klientów
Brak pytań
Czy znalazłeś to, czego szukałeś?
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!
Copyright © 2018 Parabellum