Pociski Nosler BalisticTip 6.5mm (0.264") 120gr Spitzer op. 50 szt.

Poniżej znajdziesz opisy pocisków które pomogą Ci dobrać pocisk do strzelania tarczowego lub łowiectwa w zależności od potrzeb i warunków. Wybór pocisku do sprawa indywidualna, ale są określone parametry techniczne o których powinieneś wiedzieć.
164,00 zł

Opis produktu

CUSTOM COMPETITION

Nosler® Custom Competition™ to niezwykła jakość wynikająca z połączenia dokładnie wykonanego płaszcza z ultraprecyzyjnym rdzeniem ze stopu ołowiu. Stworzono dzięki temu pocisk o standardzie pocisku matchowego zarówno dla broni długiej jak i któtkiej. Czubek typu hollow point posiada mały otwór, co zmniejsza wagę i zwiększa aerodynamikę, podczas gdy zakończenie typu boat tail zapewnia skuteczną charakterystykę lotu w szerokim zakresie prędkości.

1. Nosler Hollow Point
Mały otwór zmniejsza wagę i zwiększa aerodynamikę.
2. Specjalny płaszcz
Stworzony do wyjątkowej precyzji.
3. Dopasowany rdzeń ze stopu ołowiu
Zapewnia maksymalną stabilność i wyważenie pocisku.
4. Zakończenie typu boat tail
Zapewnia optymalne parametry lotu przy dużym zakresie prędkości.

PARTITION

Pocisk Nosler® Partition® to kamień węgielny, na którym powstała cała firma w 1948 roku i od tamtej pory jest budowana. Jest to pocisk, który przeniósł myśliwych ze średniowiecza pocisków z cienkimi płaszczami do czasów nowożytnych ze złożonym projektem płaszcza, który wykorzystuje dwa ołowiane rdzenie, oddzielone monolityczną przegrodą. Przedni rdzeń ołowiany został zaprojektowany tak, aby rozszerzać się i przenieść ogromy wstrząs i energię, podczas gdy przegroda mieści tylny rdzeń ołowiany, aby zmaksymalizować utrzymanie masy. Nosler® Partition® zapewnia energię kruszenia kości, masywny kanał rany i głęboką penetrację.

1. Projekt Noslera
Specjalny stop ołowiu oraz konstrukcja podwójnego rdzenia zapewnia świetne grzybkowanie przy praktycznie każdej prędkości.
2. Stożkowy płaszcz ze stopu miedzi
Cienki płaszcz z przodu pocisku pozwala na natychmiastowe grzybkowanie, zwiększająca się grubość zapewnia kontrolę grzybkowania przy wysokich i niskich prędkościach.
3. Unikalna budowa pocisku
Wewnętrzny podział pocisku pomaga mu grzybkować i chroni drugi rdzeń, który zachowuje ponad ⅔ swojej wagi, co pozwala na głęboką penetrację.
4. Dwurdzeniowa konstrukcja
Każdy pocisk Partition zapewnia optymalną wagę i rozmiar dla najlepszej możliwej balistyki lotu oraz przy uderzeniu w cel.
5. Specjalne zaciśnięcie płaszcza
Wzmacnia pocisk i zapobiega deformacji przy ciśnieniach dla amunicji magnum

 

ACCUBOND

Dzięki wyjątkowemu procesowi łączenia, który eliminuje puste przestrzenie w rdzeniu pocisku, AccuBond® łączy sprawdzony juz płaszcz ze stopu miedzi Noslera ze specjalnym rdzeniem ze stopu ołowiu. Rezultatem jest pocisk, który leci precyzyjnie, głęboko penetruje i zachowuje swoją wagę, nie powodując przy tym rozległego zanieczyszczenia lufy. Unikalna biała końcówka polimerowa jest odporna na odkształcenia i inicjuje rozszerzanie się po uderzeniu. Nosler's Solid Base® z tyłu pocisku działa jak gwarantuje duże grzybkowanie.

1  Wyjątkowy biały polimerowy czubek
Zapewnia dokładność, łatwe wprowadzanie do komory i eliminuje problem z uszkodzeniem wierzchołka pocisku.
2  Stożkowy płaszcz ze stopu miedzi
Śmiertelna penetracja i idealne grzybkowanie przy maksymalnym zachowaniu masy pocisku i minimalnym zanieczyszczeniu lufy.
3  Rdzeń ze stopu miedzi
Stworzony celem równomiernego grzybkowania.
4  Własna technologia spajania pocisku
Eliminuje jakąkolwiek możliwość separacji komponentów.
5  Zakończenie typu boat tail
Konfiguracja typu BT świetnie łączy się z polimerowym czubkiem - sprawdza się na bardzo długich dystansach oraz ułatwia osadzanie w łusce w czasie elaboracji.ACCUBOND LONGRANGE

Linia pocisków AccuBond® -Long Range (LR) została opracowana w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie ze strony myśliwych strzelających na długie dystanse, którzy prosili o pocisk myśliwski, który byłby w stanie sprostać dzisiejszemu poziomowi wysokiej jakości optyki i nabojów o ultraszybkiej prędkości. Aby dostosować się do tych ekstremalnych parametrów, pocisk AccuBond® -LR został zaprojektowany tak, aby miał minimalną prędkość uderzenia 1300 fps, aby niezawodnie rozszerzać się lub grzybkować na tych znacznie dłuższych dystansach, w porównaniu z minimalną prędkością uderzenia 1800 fps wszystkich innych myśliwskich pocisków Nosler®.

A co z wydajnością na bliskim dystansie? Ponieważ ołowiany rdzeń jest połączony z miedzianym płaszczem, pocisk AccuBond®-LR wytrzyma ekstremalne prędkości. Aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność przy tak szerokim zakresie prędkości uderzenia, miedzi
any płaszcz jest zwężany, co oznacza, że jest cienki na czubku i staje się znacznie grubszy w kierunku nasady zakończenia pocisku.

1. Wyjątkowy szary polimerowy czubek
Zapewnia dokładność, łatwe wprowadzanie do komory i eliminuje problem z uszkodzeniem wierzchołka pocisku.
2. Zespolony płaszcz i rdzeń
dla makymalnego zachowania masy, penetracji i przeniesienia energii
3. Idealny Ogive
Płynne podawania amunicji oraz jednolitość osadzenia pocisku
4. Niezawodna ekspansja
Niezawodna ekspansja w szerokim zakresie prędkości,
5. Zakończenie typu boat tail
Konfiguracja typu BT świetnie łączy się z polimerowym czubkiem - sprawdza się na bardzo długich dystansach oraz ułatwia osadzanie w łusce w czasie elaboracji.

 

RDF™ Reduced Drag Factor

Dla tych, którzy chcą wycisnąć jak najwięcej ze swojego karabinu wyczynowego, linia pocisków RDF™ (Reduced Drag Factor) firmy Nosler jest idealnym wyborem.

Linia RDF Noslera została zaprojektowana od podstaw, aby zapewnić wyjątkowo wysokie BC, które zapewniają najbardziej płaską trajektorię i najmniejszy możliwy wpływ wiatru. Kluczem do wyjątkowej precyzji RDF jest skrupulatnie zoptymalizowany ogive pocisku oraz długi boattail. Pociski RDF mają również najmniejsze, najbardziej spójne meplaty ze wszystkich pocisków typu hollow-point, więc nie ma potrzeby dopracowywania lub przycinania czubka pocisku.

Więcej informacji

Więcej informacji
SKUNOS26120
ProducentNosler
Waga pocisku120 gr / 7,8 g
Wymagane pozwolenieBez pozwolenia

Opinie

Opinie klientów

Pytania dotyczące produktu

Pytania klientów
Brak pytań
Czy znalazłeś to, czego szukałeś?
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!
Copyright © 2018 Parabellum