Lee - zestaw z prasą Value Turret

Zestaw ten dedykowany jest do szybkiego robienia amunicji do broni krótkiej przy zapewnieniu wysokiej jakości otrzymanego produktu. Konstrukcja prasy pozwala jednak robić także amunicję karabinową, nawet typu Magnum. Wygoda i szybkość pracy to główne zalety tego zestawu. Chcąc zmienić rodzaj produkowanej amunicji wystarczy szybko i łatwo wymienić głowicę z matrycami na nową, tak by po paru sekundach kontynuować elaborację. Prasa posiada funkcję automatycznego obrotu głowicy, którą można w kilka sekund rozłączyć tak by móc samemu zmieniać stacje.
928,00 zł
Brak w magazynie
SKU
LEE90928

W zestawie oprócz prasy Lee Turret i dozownika Auto Drum otrzymujemy także Lee Safety Scale - wagę szalkową do odmierzania i kontroli naważek. W pudełku znajdziecie również tak użyteczne rzeczy jak przyrząd do czyszczenia gniazda spłonki, nóż do skracania łusek oraz ostrze do wygładzania brzegów łuski po jej przycięciu.

Dla elaborantów amunicji "pistoletowej" uzupełnieniem zestawu będzie dokupienie zestawu matryc firmy Lee. Wszystko to za niewielkie pieniądze, które zwrócą się w trakcie użytkowania zestawu. Z rąk sprawnego użytkownika w ciągu godziny może wyjść 200 sztuk gotowej amunicji pistoletowej.

Prasa z zestawu pozwala także robić amunicję karabinową do maksymalnej długości łuski 58mm. Przy dłuższych łuskach trzeba wyłączyć opcję auto indexu (automatycznego obrotu głowicy) i samemu, ręcznie ją przestawiać. Przy elaboracji amunicji karabinowej do zestawu trzeba dokupić matrycę dozującą firmy Lee (rifle charging die).

Uwaga! Na zdjęciach prasa zamontowana jest do stołu przy pomocy systemu Lee, który sprzedawany jest oddzielnie i nie wchodzi w skład zestawu.

Więcej informacji
Manufacturer Lee
Wymagane Zezwolenie Brak Zezwolenia
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lee - zestaw z prasą Value Turret
Twoja ocena