Lee - ręczny przyrząd do osadzania spłonek Auto Prime

W magazynie

Lee Auto Prime jest to ręczny przyrząd do osadzania spłonek. Wymaga stosowania specjalnych uchwytów łusek.

UWAGA! Przy zakupie ręcznego przyrządu do osadzania spłonek Lee Auto Prime, wymagany jest zakup uchwytu łuski do tego przyrządu (Lee uchwyt łuski do przyrządu Auto Prime albo zestaw uchytów łusek do Auto Prime). 

163,00 zł

Opis produktu

Lee Auto Prime jest to ręczny przyrząd do osadzania spłonek, zmodyfikowana wersja poprzedniego Auto Prime. Wymaga stosowania specjalnych uchwytów łusek.

Więcej informacji

Więcej informacji
SKULee90230
ProducentLEE Precision
Wymagane pozwolenieBez pozwolenia

Opinie

  1. Bardzo dobra do amatorskiej roboty
    Jakość
    100%
    Cena
    80%
    Wartość
    100%
    Poręczna i dobra "maszynka" ręczna, z którą można usadowić się na sofie lub w fotelu i osadzać spłonki. poprzednio używałem stacjonarnej ale zdecydowanie wolę tę, z którą mogę dowolnie wybrać miejsce pracy. Do amatorskiej roboty na własne potrzeby bardzo to wygodne.
  2. Bardzo dobra osadzarka
    Wartość
    100%
    Jakość
    100%
    Cena
    100%
    Tanie urządzenie które działa bez zarzutów, nie przekręca spłonek, nie zacina się i nie się nie łamie.
Opinie klientów

Product Questions

Customer Questions
No Questions
Did you find what you were looking for?
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!
Copyright © 2018 Parabellum