0

Statywy strzeleckie zostały zaprojektowane by wspierać broń w czasie strzelania. Używanie ich niesie za sobą znacznie więcej korzyści. Pomagają w nauce celnego strzelania, poprawiają siłę fizyczną strzelca, wytrzymałość, utrzymywanie równowagi i koncentracji. Ważne by dobrać odpowiednią podstawę do typu broni i stylu strzelania. Zobaczmy zatem jakie modele są dostępne i znajdźmy idealną dla Ciebie opcję.

 

 

Caldwell Lead Sled DFT 2 Rifle Shooting Rest poprawi Twój skład i celność. Jest dobrze wykonany, regulowany i może być używany zarówno przez strzelców prawo, jak i leworęcznych.

 

Podstawa pod karabin Lead Sled DFT 2 ma mocną konstrukcję i jest niezwykle łatwa w użyciu na strzelnicy lub podczas polowania. Przesuwane w przód i tył, wzdłuż podwójnej ramy, przednie jarzmo, dzięki swojej konstrukcji i użytym materiałom pewnie wesprze praktycznie każdy karabin lub strzelbę, bez obaw o zadrapanie. Blokowany przy pomocy dwóch dźwigni krzywkowych, przedni uchwyt posiada duże pokrętło do łatwego ustawiania wysokości, a dodatkowe pokrętło zapewnia regulację na boki.

 

Precyzyjne strzelanie z karabinu na dużym dystansie zapewnia dodatkowo uchwyt tylni, który z 95% skutecznością redukuję odrzut, co stanowi jeden z najlepszych wyników w branży. Tylna stopka posiada również regulację wysokości, a nogi statywu są tak wykonane by utrzymać jak najlepszą przyczepność bez względu na typ podłoża.

 

Cała platforma może zostać dodatkowo dociążona dla jeszcze większej stabilności. Została wyposażona w specjalną półkę, na której można umieścić worki obciążające. Należy wspomnieć, że ten statyw strzelecki nie jest odpowiedni do broni krótkiej, a minusem przy niektórych zastosowaniach, może być jego duża waga.

 

 

Najlepszym wyborem dla osób szukających uniwersalnego rozwiązania, będzie regulowana podstawa strzelecka Matrix, typu „wszystko w jednym”. Spełnia wymagania dotyczące dużej celności strzału. Jednocześnie jest łatwa w użyciu i świetnie nadaje się do strzelania zarówno z dowolnego karabinu, jak i pistoletu.

 

Caldwell jest liderem na rynku sprzętu strzeleckiego, w szczególności podpór strzeleckich. Liderzy, którzy starannie zaprojektowali tę podstawę strzelecką, to doświadczeni strzelcy i myśliwi, którzy wiedzą, co działa. Ta kompaktowa podstawa strzelecka pozwala umieścić dowolny karabin, dzięki dużemu zakresowi regulacji długości całkowitej.

 

Przednie jarzmo wyposażono w pokrętło regulacji wysokości. Solidna konstrukcja, wytrzymała rama w kształcie litery U zapewnia prawdziwą stabilność bez chybotania. Zdejmowana tylna podpórka zwiększa wszechstronność statywu, umożliwiając używanie go z dowolnym pistoletem. Podczas strzelania z pistoletu wyściełany pluszem podłokietnik zapewnia odpowiedni komfort. Można go jednak zdjąć gdy potrzebujesz więcej miejsca, na strzelanie z pistoletu z przedłużonym magazynkiem. Sprężynowy mechanizm napinający, mechanizm regulacji wysokości, działający płynnie jak masło, oraz niebrudzący, wyprofilowany przedni i tylny uchwyt to idealne podsumowanie zalet tego statywu.

 

 

Dodaj Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.