0

Jako pierwsi w Polsce oraz w Europie, po długim oczekiwaniu, weszliśmy w posiadanie nowego produktu od Lee Precision – prasy Lee Pro 6000 Six Pack. Dostaniecie ją u nas od ręki! Do zakupu gorąco zachęcamy, bo warto!

Prawie 40 letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji pras progresywnych oraz wdrożenie uwag i sugestii użytkowników, przyniosły efekty. Amerykański producent stworzył genialną prasę wielostanowiskową Lee Pro 6000 Six Pack.

Lee Pro 6000 Six Pack z sześcioma stanowiskami charakteryzuje się naprawdę wysoką jakością wykonania i rozsądną ceną. Choć marka Lee kojarzona jest z niższą półką, ta prasa wzbudza zainteresowanie wśród entuzjastów Dillona, a w samych Stanach Zjednoczonych po listopadowej premierze br., pojawiły się pierwsze pozytywne recenzje.

Dzięki swej uniwersalności Lee Pro 6000 Six Pack jest kompatybilna z matrycami dowolnej marki o standardowym gwincie 7/8"-14. System spłonkowania przystosowany zarówno do małych jak i dużych spłonek. Sześć stacji umożliwia szybkie wykonywanie pracy. Lee Pro 6000 Six Pack jest w pełni zautomatyzowana (podawanie łusek, osadzanie spłonek, zasypywanie prochu).

Lee Pro 6000 Six Pack jest prasą progresywną o stalowej, masywnej konstrukcji, przystosowaną nawet do największych kalibrów karabinowych. Gwarantuje szybkość oraz powtarzalność wykonywanych czynności.

W naszej ofercie LEE - Prasa PRO 6000 dostępna w dwóch kalibrach:

 • LEE - Prasa progresywna PRO 6000 Six Pack kal. 9mm,

 • LEE - Prasa progresywna PRO 6000 Six Pack kal. 223 Rem

  oraz

 • LEE - Prasa progresywna PRO 6000 Six Pack - bez wyposażenia na dany kaliber

 

Gotowe zestawy można rozszerzyć o inne kalibry. Trzeba tylko zaopatrzyć się w Lee - talerzyki z uchwytami łusek do prasy Lee PRO 6000 (shellplates) oraz matryce do odpowiedniego kalibru. Natomiast do prasy Lee PRO 6000 bez wyposażenia, wymagane jest dokupienie zarówno Lee - talerzyki z uchwytami łusek do prasy Lee PRO 6000, odpowiednich matryc pod dany kaliber, jak i dozownik prochu.

 

Charakterystyka:

 • Proste i niezawodne automatyczne indeksowanie - tylko jedna ruchoma część, wymienialna w ciągu kilku sekund, bez narzędzi i nie wymagająca regulacji.

 • Przystosowana do największych kalibrów karabinowych magnum.
  Wykorzystuje ten sam całkowicie stalowy mechanizm łączący, który znajduje się w naszej prasie Classic Cast 50 BMG.

 • Masywny tłok o grubości 28,4 mm.

 • Wszystkie matryce są zamocowane za pomocą systemu szybkiej wymiany matryc LEE Breech Lock. Każda matryca może być wymieniona osobno.

 • Automatyczny system spłonkowania - prosty, niezawodny i bezpieczny przy użyciu spłonek dowolnego producenta i o dowolnej wielkości.
  Spłonka osadzana jest w czasie ruchu w dół, dzięki czemu wszystkie stacje pozostają do dyspozycji.

 • Automatyczny podajnik łusek jest uniwersalny. Łuski mogą być również podawane ręcznie przez wygodne okienko.

 • Łatwe do ustawienia prowadnice na łuski na każdym stanowisku.
  Żadnych sprężyn, wtyczek czy pinów, które trzeba poluzowywać lub demontować.

 • Zmiana kalibru w ciągu kilku sekund, w tym rozmiar spłonki, bez konieczności regulacji.

 • Automatyczny wyrzutnik niezawodnie wyrzuca gotowe naboje do pojemnika na amunicję.
  Prasa zawiera wspornik pojemnika oraz pojemnik na amunicję.

 

LEE - Prasa PRO 6000 na dany kaliber znajdziesz tutaj

LEE - Prasa progresywna PRO 6000 Six Pack znajdziesz tutaj

 

Dodaj Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.